SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
100 311 €
(3 236 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Praha 4

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme družstevní byt o dispozici 1+kk, který se nachází v 4.patře bytového domu, Praha - Opatov směrem na západ. Výměra bytu činí 25,6m2 + balkón 5...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Praha 4
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALITY K+L, ROUDNICE NAD LABEM

Kryštof Hrala

Podobni oglasi