Seznam ponudb
4
4
766 659 €
(8 614 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Pravá, Praha 4
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
4
površina
89 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Ekorezidence Smíchov | Exkluzivní bydlení v srdci Prahy
Moderní byt 802 s dispozicí 4+kk o celkové ploše 89,1 m² je ideální volbou pro náročné záje...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Novogradnja
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
449 dni
Posodobljeno:
62 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Pravá, Praha 4
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.