Seznam ponudb
16
16
16
762 609 €
(5 084 € / m²)
Prodaja
4
1
150 m²
Škrétova, Praha 2
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
4
površina
150 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného světlého bytu 4kk v žádané lokalitě v Praze.
Popis bytu:
Velký byt nabízí komfortní dispozici ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Kamnita zidava
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Škrétova, Praha 2
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.