SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
263 117 €
(4 873 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Teplická, Praha 9

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Hledáte rodinné bydlení nebo vhodnou investiční příležitost ? Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3 + 1 o celkové ploše 59 m2, který se nach...

Ostalo
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Teplická, Praha 9

Infrastruktura in storitve v okolici

QARA s.r.o.

Tmp

Podobni oglasi