Seznam ponudb
17
17
17
390 973 €
(4 443 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Milánská, Praha 15
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
4
površina
88 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Existují byty, které jsou hotové. A pak jsou byty, ze kterých si můžete vytvořit přesně takový domov, jaký jste si vždy přáli.
Právě takový je tento ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Prvotno stanje
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
B - Zelo varčna
tip stavbe:
Panelna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Milánská, Praha 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
REALMAN REALMAN
Mgr. Radka Váňová - Kapitol reality - Praha
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
REALMAN REALMAN
Mgr. Radka Váňová - Kapitol reality - Praha
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi