Seznam ponudb
25
25
25
554 911 €
(7 301 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Waltariho, Praha 9
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
3
površina
76 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Představte si moderní bydlení ve skandinávském stylu pro náročné.
Takové je tohle světlé 3+kk na prodej v novostavbě z konce roku 2020.
Nachází se v...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Vrt
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Novogradnja
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
B - Zelo varčna
tip stavbe:
Skeletna
Oprema:
Delno opremljen
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
14 dni
Posodobljeno:
2 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Waltariho, Praha 9
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Jakub Švestka
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Jakub Švestka
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko