SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
485 217 €
(5 274 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
V Dolině, Praha 10

spalnica3
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Hledáte domov, který dokonale spojuje klid přírody s tepem velkoměsta? Vítejte na adrese V Dolině 1156 na pražském Bohdalci, kde pro vás mám byt 3+1 s...

Neopremljen
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

V Dolině, Praha 10

Infrastruktura in storitve v okolici

QARA s.r.o.

Radim Fichtner

Podobni oglasi