SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
359 730 €
(5 897 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Ruská, Praha 10

spalnica2
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1 o podlahové ploše 61,4 m² v atraktivní lokalitě pražských Vršovic, ulice Ruská. Byt se nachází ve 2...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Ruská, Praha 10

Infrastruktura in storitve v okolici

Česká realitní a.s.

Pavel Michl

Podobni oglasi