SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
349 452 €
(6 852 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Počernická, Praha 10

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízím k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví v ulici Počernická, Praha 10 – Malešice. Byt má celkovou plochu 55,74 m², z toho užitná plocha činí 51...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Počernická, Praha 10

Infrastruktura in storitve v okolici

Nyxus reality s.r.o.

Patrik Nováček

Podobni oglasi