SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
179 506 €
(2 493 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Národní, Prachatice

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 na sídlišti v městské části Prachatice II, ul. Národní...

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

Národní, Prachatice

Infrastruktura in storitve v okolici

DůmRealit

Milan Novák

Podobni oglasi