SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 033 €
(2 050 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Pařížská, Pilsen

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji investiční udržovanou bytovou jednotku s balkonem o podlahové ploše 81,9 m² s dispozicí 3+kk v 5. nadzemním podlaží činžovního dom...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Pařížská, Pilsen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Mgr. Šárka Pubcová - REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Podobni oglasi