Seznam ponudb
259 006 €
(3 754 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Chválenická, Pilsen
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
69 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Nadstandardní 2+1 po kompletní rekonstrukci | 69 m | Plzeň Chvalenická
Hledáte stylové bydlení bez kompromisů? Právě jste ho našli.
Nabízíme k prod...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Internet
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
po prenovi
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Plinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
40 dni
Posodobljeno:
29 dni