SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
143 467 €
(5 124 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Kosmonautů, Pardubice

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví na atraktivní adrese – ul. Kosmonautů v Pardubicích. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Kosmonautů, Pardubice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Ing. Ján Otrošina - OTROŠINA Invest s.r.o.

Podobni oglasi