SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
160 458 €
(3 086 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Josefa Kotase, Ostrava

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej bytu 2+1, 52 m², 8NP/11NP, ul. Kotase, Ostrava – Hrabůvka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 52 m², situo...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Josefa Kotase, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Jelena Žvatorová - FAVORIT REAL s.r.o.