SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 575 €
(2 400 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
U Lesa, Ostrava

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o velikosti 54 m2 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 1.NP z pěti a je v původním stavu k rekonstrukci. V bytě původní...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

U Lesa, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AZET Reality

Bc. Břetislav Kapča