SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
152 140 €
(3 043 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Dr. Martínka, Ostrava

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií, podlahové ploše 50m² na ulici Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce.

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Dr. Martínka, Ostrava

Infrastruktura in storitve v okolici

AZET Reality

Marek Ďuriš

Podobni oglasi