SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 428 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
Korunní, Ostrava

spalnica1
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej prostorného bytu 1+1, 51 m² – ul. Korunní, Ostrava – Mariánské Hory

Nabízíme k prodeji velkometrážní byt o dispozici 1+1 a celkové výměře 53...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Korunní, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.