SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
139 777 €
(2 796 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Provaznická, Ostrava

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Hledáte byt, do kterého se můžete bez starostí ihned nastěhovat a nemusíte řešit žádné další investice? Pak vás může zaujmout tento moderně zrekonstru...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Tuš kabinaKuhinjski aparatiPo prenoviNaravna svetloba

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Provaznická, Ostrava

Infrastruktura in storitve v okolici

QARA s.r.o.

Jan Demel

Podobni oglasi