Seznam ponudb
15
15
15
110 589 €
(2 572 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Garážní, Ostrava
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
1
površina
43 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Nabízíme k prodeji zajímavou bytovou příležitost v podobě bytu o dispozici 1 +1 v osobním vlastnictví na adrese Garážní 1148/20, Moravská Ostrava,
B...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
F - Zelo potratna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
1 dni
Posodobljeno:
1 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Garážní, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.