SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
131 147 €
(3 279 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Na Výspě, Ostrava

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletDa
terasaNe

Opis

Máme pro vás moderně zrekonstruovaný malometrážní byt v osobním vlastnictví, jehož vybavení a zařízení nebylo doposud používané žádnými nájemníky, tud...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviLeseni tramoviKuhinjski aparatiTuš kabinaPloščiceNadstropje

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Na Výspě, Ostrava

Infrastruktura in storitve v okolici

Lenka Dančáková

Ing. Jan Dančák