SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
147 703 €
(2 954 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Krasnoarmejců, Ostrava

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout k prodeji byt v osobním vlastnictví na jedné z žádaných adres Ostravy Zábřehu, na ul.Krásno...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Krasnoarmejců, Ostrava

Infrastruktura in storitve v okolici

Comfort reality CZ, s.r.o.

Zdeněk Rolák