SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
338 796 €
(4 400 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
U Hájenky, Ostrava

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletDa
terasaNe

Opis

AKCE - Internet a televize společnosti PODA na 2 roky ZDARMA !!!

Tento prostorný byt 3+kk s lodžií pod označením A2.04 se nachází v klidné části obce...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

U Hájenky, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Carroll & Dohnal s.r.o.

Ing. Svatava Huťková