SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
345 484 €
(4 065 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Slavíkova, Ostrava

spalnica3
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme vám ke koupi ojedinělý byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+kk se dvěmi balkóny a garáží, situovaný do 3NP/4NP nízkopodlažního domu s výtah...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Slavíkova, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

René Čermák - FAVORIT REAL s.r.o.