SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
254 693 €
(4 717 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Stodolní, Ostrava

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt 2+kk s balkonem v Rezidenci Stodolní. Byt 3.A.1 o velikosti 55.63 m2 se nachází ve 3. nadzemním podlaží a nabízí výhled na vnit...

Ostalo
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Stodolní, Ostrava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Dominika Opělová - ESTY Develoment Services OSTRAVA