SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
159 604 €
(2 956 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Mařádkova, Opava

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji slunný byt o velikosti 3+1 se zasklenou lodžií (10m²) a dalším balkonkem (2,5m²)
v ulici Mařádkova Opava, s krátkou docházkovou vz...

Neopremljen
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Mařádkova, Opava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Medem, spol. s r.o. - Real Servis Century 21

Patricie Koukalová