SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
177 070 €
(3 935 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Zelená, Olomouc

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám ke koupi světlý a prakticky řešený byt o dispozici 2+1 a užitné ploše 45 m², ke kterému náleží prostorná zasklená lodžie (5 m²). Byt se n...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Zelená, Olomouc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Otakar Ledvinka - Lemak reality

Podobni oglasi