SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
196 926 €
(3 228 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Pionýrská, Olomouc

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Představujeme Vám k prodeji panelový byt v 11., tedy předposledním podlaží o dispozici 3+1 v původním, udržovaném stavu, nacházející se v lukrativní l...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Pionýrská, Olomouc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

K&L cooperation, s.r.o. - Century 21

Klára Řezníčková

Podobni oglasi