SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
176 353 €
(2 416 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Nivnice

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji družstevní podíl s možností převodu do osobního vlastnictví. Byt je prostorný, světlý o dispozici 3+1 o užitné ploše 73m2 v klidné ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Nivnice

Infrastruktura in storitve v okolici

STING-REAL spol. s r. o.

Pavel Šimčík

Podobni oglasi