SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
246 303 €
(3 732 € / m²)
Prodaja
4
1
66 m²
Pražská, Náchod

spalnica4
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjepo prenovi
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o dispozici 4+1 (původně 3+1) v Náchodě, ul. Pražská. Byt se nachází v přízemí a prošel kompletní, kvalitní rekonst...

opremljeno
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Pražská, Náchod

Infrastruktura in storitve v okolici

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Karolína Mertová

Podobni oglasi