SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
72 059 €
(1 310 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
1. máje, Most

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ráda Vám zprostředkuji prodej bytu 2+1+B o celkové obytné ploše 55 m2. Nachází se ve 3. patře v panelovém nízkopodlažním opraveném domě. Byt je v půvo...

Neopremljen
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

1. máje, Most

Infrastruktura in storitve v okolici

Tomáš Vyhnálek

Hana Vyhnálková

Podobni oglasi