SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
96 303 €
(2 349 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Jana Kříže, Most

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ráda Vám zprostředkuji prodej pěkného dr. bytu 2+kk o celkové obytné ploše 41 m2. Nachází se ve 4, patře v panelovém opraveném domě s výtahem. Byt má ...

Neopremljen
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Jana Kříže, Most

Infrastruktura in storitve v okolici

Tomáš Vyhnálek

Hana Vyhnálková

Podobni oglasi