SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
147 675 €
(3 282 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Na Sídlišti, Lutín

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi panelový byt 2+1 , nacházející se v ulici Na sídlišti, v obci Lutín. Bytová jednotka je po reko...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Na Sídlišti, Lutín
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Petr Sítař - Jaroslav Vojta

Podobni oglasi