SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
55 557 €
(1 502 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Tylova, Litvínov

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízím k prodeji světlý, udržovaný byt 1+1 37 m. Byt je umístěn v 1.NP kompletně revitalizovaného domu s výtahem (zateplený obvodový plášť budovy, pl...

Neopremljen
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Tylova, Litvínov
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Molík reality s.r.o.

Lukáš Brabec

Podobni oglasi