SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
172 666 €
(2 878 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Pokratická, Litoměřice

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji útulný a velmi dobře dispozičně řešený byt o dispozici 3+1, situovaný v oblíbené a klidné části města Litoměř...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Pokratická, Litoměřice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Martina Kuchařová - Reality GS