SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
156 226 €
(2 056 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Lipník nad Bečvou

spalnica4
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v Lipníku nad Bečvou na ulici Zahradní. Byt je v původním stavu a nabízí ideální...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Lipník nad Bečvou

Infrastruktura in storitve v okolici

STING-REAL spol. s r. o.

Iveta Radilová

Podobni oglasi