SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
159 992 €
(3 721 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Anenská, Liberec

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízím atypicky řešený byt 2+kk v žádané lokalitě Liberec–Jeřáb, který zaujme svým originálním uspořádáním a moderním stylem. V prvním nadzemním podl...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Anenská, Liberec

Infrastruktura in storitve v okolici

DůmRealit

Blanka Rosková

Podobni oglasi