Seznam ponudb
19
19
19
154 155 €
(2 909 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Panská, Kunovice
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
53 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
ID: 02741
Ing. Martin Kovář & Explicit Reality vám nabízí k prodeji byt o dispozici 2+kk v samém centru Kunovic u Uherského Hradiště.
Útulné a p...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Prvotno stanje
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
7 dni
Posodobljeno:
6 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Panská, Kunovice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
REALMAN REALMAN
Ing. Martin Kovář - EXPLICIT REALITY Zlín
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
REALMAN REALMAN
Ing. Martin Kovář - EXPLICIT REALITY Zlín
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi