SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
193 008 €
(2 474 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Kroměříž

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej pěkného prostorného bytu 3+1 s balkonem. Nachází se ve 4. patře o podlahové ploše 78m2. Prošel v průběhu 12 let rozsáhlou rekonstrukcí. Zděné j...

Neopremljen
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Kroměříž
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROGRESUNION s.r.o.

Martin Bartek

Podobni oglasi