SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
238 490 €
(2 592 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Talichova, Kroměříž

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme ke koupi prostorný, cihlový byt o dispozici 4+1 o podlahové ploše 92m², situovaný ve velmi vyhledávané lokalitě – na ulici Talichova, v Kromě...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Talichova, Kroměříž
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

C21 Style Happy s.r.o.

Dagmar Šuléřová

Podobni oglasi