SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
244 967 €
(4 298 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Pod Hájem, Králův Dvůr

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji světlý a velmi příjemný byt o dispozici 3+kk s balkónem a dvěma sklepními prostory, o celkové výměře 66,14 m², situovaný ve 3. nadz...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Pod Hájem, Králův Dvůr

Infrastruktura in storitve v okolici

Domov - realitní společnost s.r.o.

Ing. Jan Kindl

Podobni oglasi