SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
211 854 €
(2 552 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Kouřim, Kouřim

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nie przegap okazji na zakup tego wyjątkowego apartamentu, który oferuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę na co dzień.

opremljeno
Starost oglasa: 452 dni
Posodobljeno: 452 dni

Lokacija

Kouřim, Kouřim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Anna Mączyńska

Podobni oglasi