SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
159 184 €
(3 702 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Kouřim, Kouřim

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Apartament inwestycyjny z widokiem na góry w Szklarskiej Porębie!

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny idealnie nadający się do krót...

opremljeno
Starost oglasa: 484 dni
Posodobljeno: 442 dni

Lokacija

Kouřim, Kouřim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Agnieszka Zwolińska

Podobni oglasi