Seznam ponudb
13
13
13
158 684 €
(3 450 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Kouřim, Kouřim
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
46 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Piękny apartament inwestycyjny z widokiem na góry!
Do sprzedania apartament inwestycyjny idealnie nadający się na krótkoterminowy wynajem, z...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
482 dni
Posodobljeno:
440 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Kouřim, Kouřim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.