SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
121 269 €
(2 425 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
K. Čapka, Kopřivnice

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové užitné ploše 50 m², který se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpatrového panelové...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

K. Čapka, Kopřivnice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kabíček a Partners s.r.o.

Martin Kabíček

Podobni oglasi