SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
226 116 €
(4 434 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Bachmačská, Kolín

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Bytová jednotka umístěná ve druhém podlaží zděného bytového domu, s dispozicí 2+1. Byt je ve velmi dobrém stavu se zajímavým uspořádáním místností. Ch...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Bachmačská, Kolín
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Maruška Zelenková - TOP MAKLÉŘKY

Podobni oglasi