SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
81 930 €
(1 463 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Cihelní, Karviná

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízím vám v zastoupení klienta družstevní byt 2+1 s lodžií nacházející se ve druhém patře v cihlovém domě po kompletní revitalizaci. Dům se nachází ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Cihelní, Karviná
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Macura Reality

Zbigniew Macura