SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
341 158 €
(5 503 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Sportovců, Hostivice

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji světlý, velmi dobře udržovaný byt o dispozici 3+kk a užitné ploše 59,4 m², s lodžií o velikosti 2,7 m², situovaný ve 3. a 4. nadzem...

Neopremljen
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Sportovců, Hostivice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Lubomír Pelech

Podobni oglasi