SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 037 €
(2 524 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Komenského, Fryšták

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Dovoluji si Vám nabídnout cihlový byt 2+1 s prostornými sklepy, který se nachází v obci Fryšták v části Horní Ves, ulice komenského. Obec leží na hlav...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Komenského, Fryšták
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Michal Jiříček - BUĎA Reality