SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
122 100 €
(4 361 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Ostravská, Frýdek-Místek

spalnica2
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme ke koupi byt po luxusní rekonstrukci o dispozici 2+kk s užitnou plochou 28 m², který se nachází v panelovém domě na ulici Ostravská ve Frýdku...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Ostravská, Frýdek-Místek

Infrastruktura in storitve v okolici

Ing. Ondřej Klvač

Adam Mrkvička