SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
213 460 €
(2 635 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Na Šancích, Chrudim

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi prostorný byt o velikosti 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v Chrudimi v žádané a vyhledávané lokalitě....

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Na Šancích, Chrudim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Petr Čeřovský

Klára Francouzová

Podobni oglasi